O Firmie

  • Medilogistyka Sp. z o.o. założona została w 2000 roku w Płocku. Od 2003 roku zajmujemy się kompleksową realizacją zadań z zakresu zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze. Rok później podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwalającą realizować wnioski lekarskie osobom ubezpieczonym. Naszym głównym celem jest zaopatrzenie potrzebujących w sprzęt najwyższej jakości. Spośród szerokiej gamy producentów wybraliśmy tych, których wyroby prezentują najwyższą klasę.

    Oferta obejmuje ponad sto specjalistycznych przedmiotów począwszy od aparatów, łusek, ortez korekcyjnych kończyn, poprzez gorsety, sznurówki, stabilizatory ortopedyczne, protezy piersi wraz z odpowiednią bielizną, peruki, pasy przepuklinowe, brzuszne, materace i poduszki przeciwodleżynowe skończywszy na kulach i wózkach inwalidzkich. W ofercie posiadanego przez nas towaru kierujemy się także opiniami lekarzy-specjalistów, tak by jak najdokładniej nasze produkty spełniały cele leczenia i rehabilitacji.

    Aktualnie posiadamy oddziały w Płocku oraz w Ciechanowie. W każdym z nich pracuje wykwalifikowany personel medyczny, który każdego pacjenta traktuje indywidualnie, a zaoferowany sprzęt stara się dobrać zgodnie z najnowszą wiedzą i zgodnie z zaleceniami lekarskimi.