Sprzęt medyczny

Stabilizatory

  • Chronią przed kontuzjami, a w przypadku naciągnięć czy przeciążeń przynoszą ulgę w dolegliwościach bólowych. Polecamy wysokiej jakości stabilizatory, które w bezpieczny, a zarazem skuteczny sposób usztywniają miejsca narażone na urazy oraz wspomagają leczenie, a także przyspieszą rekonwalescencję i pozwalają szybko wrócić do formy. W naszej ofercie specjalistyczne produkty stabilizacyjne na miejsca w szczególności narażone na kontuzje, tj. kolana, kostki, łokcie, nadgarstki.

    Więcej

Wózki inwalidzkie

  • W naszym sklepie znajdziesz największy wybór wózków inwalidzkich wszelakiego zastosowania. W ofercie znajdziesz wózki takich producentów jak Vermeiren, Otto Bock, Meyra, i wielu innych. Nasza oferta dopasowana jest do limitów NFZ Kody: P.123 P.127 P.129 P.130 P.131.

    Więcej

Akcesoria dla amazonek

  • W naszej ofercie znajdują się protezy firmy Thuasne marka Silima która jest nowością na polskim rynku. Produkty firmowane nazwą Silima znane są na całym świecie już od kilkudziesięciu lat. Obecnie w portfolio marki Silima w Polsce znajduje się cały wachlarz protez piersi, od podstawowych do tych najnowszej generacji, tzn. najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Zobacz cały asortyment