Cały asortyment

Stabilizatory

 • Chronią przed kontuzjami, a w przypadku naciągnięć czy przeciążeń przynoszą ulgę w dolegliwościach bólowych. Polecamy wysokiej jakości stabilizatory, które w bezpieczny, a zarazem skuteczny sposób usztywniają miejsca narażone na urazy oraz wspomagają leczenie, a także przyspieszą rekonwalescencję i pozwalają szybko wrócić do formy. W naszej ofercie specjalistyczne produkty stabilizacyjne na miejsca w szczególności narażone na kontuzje, tj. kolana, kostki, łokcie, nadgarstki.

  Więcej

Wózki inwalidzkie

 • W naszym sklepie znajdziesz największy wybór wózków inwalidzkich wszelakiego zastosowania. W ofercie znajdziesz wózki takich producentów jak Vermeiren, Otto Bock, Meyra, i wielu innych. Nasza oferta dopasowana jest do limitów NFZ Kody: P.123 P.127 P.129 P.130 P.131.

  Więcej

Akcesoria dla amazonek

 • W naszej ofercie znajdują się protezy firmy Thuasne marka Silima która jest nowością na polskim rynku. Produkty firmowane nazwą Silima znane są na całym świecie już od kilkudziesięciu lat. Obecnie w portfolio marki Silima w Polsce znajduje się cały wachlarz protez piersi, od podstawowych do tych najnowszej generacji, tzn. najbardziej zaawansowanych technologicznie.

  Więcej

Obuwie ortopedyczne

 • Dedykowane jest osobom ze stopami wrażliwymi, w tym cierpiącymi na zespół stopy cukrzycowej, a także dotkniętym zmianami reumatoidalnymi stóp. Obuwie Dr Orto, które mamy w swojej ofercie posiada cechy funkcjonalno – zdrowotne, kształty i wymiary wnętrza są idealnie dostosowane do potrzeb i wymagań stóp osób chorych.

  Więcej

Protezy piersi

W naszej ofercie znajdują się protezy firmy Thuasne marka Silima która jest nowością na polskim rynku, a dostępna jest w naszym kraju od lutego 2010 roku. Produkty firmowane nazwą Silima znane są na całym świecie już od kilkudziesięciu lat. Obecnie w portfolio marki Silima w Polsce znajduje się cały wachlarz protez piersi, od podstawowych do tych najnowszej generacji, tzn. najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Więcej
 • Wkładki ortopedyczne

  Szeroka gama wkładek ortopedycznych (wkładki skórzane, silikonowe, podpiętki) mających na celu zapobieganie rozwojowi schorzeń stóp. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty dedykowane osobom mierzącym się z płaskostopiem poprzecznym i podłużnym, ostrogą piętową, koślawością i szpotawością stóp itp. Orteo.pl oferuje również szereg wkładek ortopedycznych dla dzieci, produkty związane z profilaktyką haluksów (paluch koślawy) oraz wkładki odciążające i amortyzujące stopy zmęczone.

  Więcej